Araceae love-počet-krát!

Dobrý deň, milí chlapci a dievčatá, milovníci a fanatici izieb a všetky druhy rôznych rastlín !!!

Video: Justin Bieber - One Time

Dnes chcem venovať pozornosť rodine Araceae, v ktorom sa okrem známych Nam Anthurie a spatifillyum obsahujú oveľa viac a veľa rôznych krásnych rastlín, ktoré nie sú správne zostali v tieni kvitnúcich a športovkyne samca schastya- vedieť, áno, mám na mysli niekoho ?

A to aj v prípade, že nemajú také nádherné farby, ale ich listy nie sú porovnateľné s anthurium listami, s výnimkou stupňa -Hrustalny, konechno.Kollektsiya môj malý, ale po celú dobu mám túžbu ju doplniť (to by bolo a čo !,), A čo je najdôležitejšie, že naše túžby sa zhodujú s našimi možnosti ... Tak sa pozrite, poradiť, komentár, budem veľmi šťastný!

Začnem show s najviac mŕtvych a nedávno získal;

Spatifillyum Picasso.

Tento náladový tovarisch málom skončil v koši, kým som sa rozhodol, že to nepokazil ... koordinalno vytiahol z hrnca, poškriabaný všetku starú konope a či to bude-zasadil späť. Smäd po živote s ním, bola silnejšia ako moja intervencia o rast, ale ponecháva všetky rovnaké vyschne a biely atrament na okrajoch, hoci zriedka napojená, keď je vrchol je už v hrnci púšti ... Tento druh on-, podivný vzhľad;

Budúci prísť Aglaonema ...

Pink sa nezobrazí, máte ju zbadali ako kvitnúce posteľ. Domino, mimochodom kvitne stále a kvety vôňu tolkoraspustivshiysya ...

To aglaonemka za mnou prišiel s ňou školskej dlaňou me hodiť ... jo, šťastný ..., Tanya práve hodil, že som zvracal niečo ..., odviezť domov zotaviť sa z nejakého lepkavé, premýva, vysadené v dobrom zemelku (vzhľadom k tomu, bez toho by ešte pot emisiami), teraz rastieme-out z krajiny už otvára nové možnosti výhonok. Pomenujte ho plné, aj keď neviem, pravdepodobne jeden z Silver listy sú dlhé a veľmi úzky ...

Meno toho, Silver Bay a druhá Friedman (áno, 2 rezne v hrnci, oh-lož stále spatik rozhodli pestovať práve vykopal korene a ponecháva prázdny ...) Len nedávno snímanie jar, začal javiť známky život a rast, dokonca zrušila listy, ato smutné handry visia dole ako smútočný Ivushka. Všeobecne platí, že tieto dve varianty hlavného aglashek, vyrastú meter ...

Ďalšie miláčik, vráťme sa opäť dve- Zelená a kráľ Siamu. Aj z veľkej veľkosti ... Je mi ľúto, že som zasadil 2 spoločne, je nutné opäť rušiť, alebo snáď nie, uvidíme, aj keď zjavný voľným okom, že prevažná časť ... Green Light nevyhnutné.

To samo o sebe kráľ siama- veľmi elegantný rastlinu ... a my sme okamžite vidieť, že ich nikto neobťažuje ...

Video: Guns N, Roses - November Rain

Grade komutatívna, tiež veľké dievča a veľmi postrenkaya krasivenkaya! Nie všetci sú z odpisov, len za čas, ktorý som žil, silnel a získať silu, a pomáha na jar!

Maria prosťáček s tomnozelonymi listami.

Maria Cristina, ona je jeden rys-listy zabaliť pod alebo sprísniť.

Silver King, -davno bola so mnou, pozrite sa, ako dospelý, takže nemám strach zbytočne, Araceae nie ako zásah do ich podnagotnuyu, potom dlhá doba príde, takže nie je potrebné pre nich nie je nutné zdieľať pohľad na veľmi dlhú dobu obnoviť. ..

Aglaonema Pattaya krása, rast takmer o jeden meter, rastie bez problémov trebuya- nič alebo solárne priestoru alebo väčším množstvom vody alebo spreje, a to aj mojej vzácne-ho na ňu a prachu nesadajte chtoli alebo ona konzumuje?



Ďalej je tu neón epiprenumy-, keby tej opravy ...

Tento mramor, veľmi krásna, ale je to naozaj vylieva modrú farbu, od rezania na 10-15cm. pestuje tak pre 6měsíců, v okne severovýchode, pričom 3 z nich - tma a zima ...

To šplhavnice normálne, že 2-plus rokov, pružina nemilosrdne koste ju, a to nielen na jar ... trhať neustále lepší krovia. Ovinul na kruhovom podporu, všetko začína vädnúť lishnego- poriadok.

Syngonium, ale potom neviem. Mám to od novembra žíl, vzhľadom k tomu, ako je k ničomu ... Je mi ľúto neho bol odvezený. To je teraz stal krásny a plešatý bič viseli s jedným žltými listami na vrchole.

Existuje niekoľko singoshek, ale nie všetky z nich sú jasne viditeľné. 2 veľké je pestré a prostý zelená je dobre stojí zametno..Tam dno hrnca ker singoshkami-I tiež ukázal im, akúsi džungli, ale väčšinou pot stále držať ružové Bush Syngonium-it-a nie, aby ...

Teraz Dieffenbachia ... To je asi najčastejšia stupeň-Rudolf roers. Ona vyrástla v jeden kmeň, Prerušila som ho a nechajte ho kysnúť na hlavnom trupe a postranné puky bol Bush. A ja som s dlhšom časovom priestore tak spokojný by mala byť menšia ...

A za druhé, príliš davolno common-macula, že je dospelý, jej druhý ročník, novo prichádzajú, a ona sa sklonila na polovicu, ako je drvené, zaujímalo by ma .... Musela dať podporu bambusu, a môže byť videný, keď tyč je prilepené ľahko poškodený korene, pretože to je 3 listy žltá a čoskoro som je odstránený., atómy sú veľmi rovné našuchorený bol rovno na zem listy boli.

Zamioculcas-in common-dolára stromu! Hľuznaté Araceae. Som to takmer zničil túto zimu, 3 konárov spadne, otgnili pred chladom. Dal som ho na južnej okno v suteréne, a to nebolo veľmi izolovaná, zmraziť v -30, ale nemám tam ... kým si všimol, tmavá škvrna na spodnej strane jednej z vetiev ... okamžite presádzajú a dajte na teplé miesto ale tento proces už pristúpil krátko otočil negatívny 3 obrovské vetvy ...

A posledná obraz monsterka Alba, niekde v komentároch ona tiež pošmykol, ale s 3 listov, a teraz sú už 6 sú pomaly rastúce !!! Teraz sa musíme dať svoju podporu atómy bude krivka.

Video: Tove Lo - Habits (Stay High) - Hippie sabotáž Remix

Viac v obchode boli nepokazanymi- aglaonema Aurora, neprešiel kontrolu tváre, vyčnieva-scary-krásne, nie je potreba, aby si to s vami dnes večer, nedaj bože, nie prisnilas.Takzhe 3 monsterki, práve začína rásť, je pozrieť sa na doteraz že. A červenanie filodendron, že vyhodil z tribúny na resuscitáciu a oklimatizatsii vôľa je dobré sa zobrazí spolu s monsterkami.

Viac informácií o príležitosti by som vám pripomenúť vašu záhradu vo fľaši, a výsledok je veľmi dobrý všetci-kalateyki dobre zavedená a začali rásť, listy všetky trčali !!!! Tak to dáva zmysel k rýchlemu prijatiu, zvýšiť rastlín, najmä tých, ktoré vyžadujú vysokou vlhkosťou, v uzavretých nádobách, ako je akvárium!

Tu sa zoznámil s mojím Araceae Greenfinch, je milujem a nechcem skrývať! A prajeme vám všetkým, aby (ak nie je prítomný) aspoň jeden aglaonemku, to vám nedáva veľa problémov, ale to bude perfektným doplnkom k vášmu interiéru a zelených rohu !!!

Pobozkať svojho hard-kvaka

Tatiana!bozk

R.S- Ak niekto nemá rád svoje vtipy, je mi ľúto, nikto a nikdy nechcel ublížiť, no, ja som človek, nemôžem bez humoru, lebo sa sám ... To je, kto som ??? - Born na hranici s Kirgizskom, žijúci v Kazachstane, hovorím rusky, priezvisko hohlyatskaya a môjho manžela !!! Bielorusku - ako sa smiať!mihnutia

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com