Verbena - kvety a vôní!

Video: verbena kvet - pestovanie semien, ošetrovanie a výsadby mesiačikov

Verbena je jedným z prvých kvetov, som sa usadil na posteli. Boli sme zaneprázdnení budova bola doma, v ruke bol dieťa, museli žiť v Spartan podmienkach.

verbeny

Video: Larochny chaos kvitne a vonia všade

Ale vášeň pre pestovanie kvetín už žila vo mne. Vidieť suseda veselé viacfarebné lúka verbeny, spýtal som sa jej na malú semeno. Od tej doby sa tento krásny nenáročný kvetina rastie vo mne.

Železník vyžaduje minimálnu starostlivosť, to znáša teplo a suché obdobia, ale v tej dobe prútik, a ja by som neprežil. Šírené moje krásne náletových, kvitne od konca júna až do prvých mrazov. V verbeny nádherné nielen kvety, ale aj pôvabné listy. Nízke kríky, našuchorený, obzvlášť krásne, keď rastú skupiny. V tom je určité množstvo zisku - po zalievanie pôdy zachováva vlhkosť dlhšie a buriny nie sú tak divoký.

Pre začínajúcich záhradníkov a tých, ktorí nemajú čas na starostlivosť o kvety zložité - odrôd verbeny, ktoré reprodukujú náletových, ideálny pre zdobenie záhony! Aj keď vaša záhrada bude luxusné a exotické rastliny, od skromného pôvabnej verbeny stále nemôže odmietnuť!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com