Celú krásu v zelenom



Video: Naše vila. 4, 5. júla 2015. Vlog # 10

špargľa
Začnem svoju známosť s domácimi miláčikmi - aspargusov. Jim mám je až o tri stupne. Jeden z nich sa pestuje zo semien a semená kúpil špargľu Meier a Sprenger sa rozrástla ako výsledok. Preto je v mojich snoch to zostáva získať tento krásny špargľu Meyer. Špargľa nepáči priame slnečné svetlo a musí byť ošetrené. Aj repot im každú jar. Pred týždňom, pri transplantácii najväčší z nich po dobu jednej hodiny sa snažia vytiahnuť rastlinu z kvetináča. Ukázalo sa, že korene vyrástli natoľko, že pot začala nafukovať a pripravovať ich na prasknutie. A korene ich silný, vo forme hľúz. A aj keď závod sám a zdá sa, nadýchané, naozaj pichľavý. Všetky ruky boli hlboké škrabance a črepiny.
špargľa
Kružbami stále môj obľúbený - ginko. Snáď najviac rozmarná rastlina z mojej zbierky. Nemáte čas na vode - zaschne. perelesh - slabne. Priame slnečné svetlo nemá rád. Všeobecne platí, že pre akýkoľvek nepohodlie začína umierať.
ginko
To je tiež dámsky vlasy, ale nie nakupovať a užívať s priateľmi. To je viac vytrvalý.
adi
Tento stojan pre naše kundičky. V hornej časti novo oddelené pri presádzaní špargle.
na
Zástupca rodiny žihľavy - soleyroliya. Táto zelená guľa rýchlo rastie, takže je potrebné repotted ročne. Po nedávnej transplantácii mám dve plné rastlín. Soleyroliya miluje vlhkosť a ja naozaj baví každý deň niekoľkokrát sprej.
soleyroliya
Ďalšie fanúšik vody - papraď. strieka som ho ráno a večer. Fern rád ľahkú pôdu. Summer drží na ulici, rastie tam silnejšie.
Papo
Beauty Selaginella ako papradie, ale odkazuje na zástupcu machu, takže príliš rád vodu. Pôda v kvetináči by mali byť vždy vlhký, je vhodné dať mokrý keramzit misku a posypeme na dennej báze.
Selaginella
Teraz som vám predstaviť mojej dlane. To Chamaedorea pôvabná alebo inak Chamaedorea pôvabná. V skutočnosti je to veľmi krásne dlaň. Neustále hádže kvetenstvo, podobne ako citlivka. Jej láska všetky druhy škodcov, roztoče a Červcovité. Od nich sme sa takmer zomrel meter veľká palma, ako čas nespoznával škodcov a nemohol sa ich zbaviť. To je nová generácia vyrastá palmochek. Chamaedorea miluje postrek. Čas od času je potrebné utrieť listy, takže sa im páči usadzovať prach.
Chamaedorea
V tejto dlani je zaujímavý príbeh. Semeno sme vyzdvihnúť na juhu pod obrovským šíriaci palmy. Zároveň sme si kúpili na rovnakom mieste niekoľko semien iných stromov. Kúpil ani nevystúpil, a to je ľahké nájsť, ruže a dobre rastie v súčasnosti. Palma po dobu šiestich rokov, ale stále nemôžem nájsť jej meno. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o datľovník.
palma
Hove - náš zbrusu nový dlaň. Býva s nami len pár mesiacov.
palma
Mesto Pitom - v prírode rastie na vlhkých miestach a obvykle pod rúškom iných rastlín, takže takí vysoká vlhkosť a poluten.Emu žiadne miesto na slnečnej okenný parapet. Vždy by sme mali udržiavať pôdu vlhkú a listy.
vhodnosť
Veľmi pekne vyzerajú v rôznych farbách v kombinácii so sebou.
vhodnosť
Croton (Codiaeum) ma vždy udivuje krásu svojich listov. Rastlina nemá rád stagnácii vody v hrnci a časť transplantátu, pretože je pravdepodobné, že k poškodeniu koreňov. Croton je osvetlenie veľmi dôležité, pretože to závisí na ňom všetky krásy a spestrením jeho listy. S nedostatkom svetla listy sú len zelené. Miluje postrek.
kroton
To je ďalší malá krotonchik.
Codiaeum
Kým nám Begonia teší opúšťa len ukázať svoje krásne kvety nechce.
begónie
Scheffler kozmetické potreby denne postrekom vodou a nemá rád jasného slnečného svetla. Pravidelne je nutné zotrieť prach z listov.
Scheffler
Ide o ďalší Scheffler - Bianca. To je ešte celkom malé, ale veľmi krásne.
Scheffler
Ficus benjamina je strach z prievanu a klimatických zmien. Môže okamžite stratí lístie. Majú dva druhy. Dobre množia odrezkami. Má rád ľahké, ale nie priame slnečné svetlo. V zime, keď vnútorný vzduch je suchý, sprej rastlina je vhodné zabezpečiť jeho alebo sprchu.
Pípal
A to je tiež trpaslík fikus - plazivej ker alebo viniča. Rastie veľmi dobre a teší svoje malé dva farebné lístie. Starostlivosť o ne je rovnaká.
fi

Crassula peniaze strom alebo je takmer v každej domácnosti, a to nielen preto, že zo všetkých ľudí, ísť na veľa peňazí. Teraz je to mini-strom vo vašej domácnosti, s krásnym lesklé listy, mäsitý. Miluje jasné osvetlené miesto. Leto je dobré, aby to na ulici. Jade je veľmi krásne kvety, ale len veľmi zriedka.
TNT
Máme pár kaktusov. Jeden z nich má veľa rokov a je takmer mužská výška. Ďalšie kompaktné rastie na parapete.
kaktusy
Vzhľadom k tomu, môj manžel má rád citróny, že ich máme doma dosť. Najstarší z nich už viac ako pätnásť rokov, zasadil zo semien, ale citróny my od neho doteraz nevidel, cez jeho vek. Ďalšie lemon bol zakúpený v obchode a zaistenie predajcov musel dať ovocie ročne. Je to už tri roky, ale nie je tam žiadny citrón.
citrón
Ale citróny dal Calamondin, ktorý na začiatku dal mandarínky. Kúpili sme tento strom ozdobený mandarínky. To nás potešilo presne jeden mesiac po ktorom všetci listy náhle rozpadol a nechal jeden holý strom. Vyhoďte ho, kým to bola škoda a trochu lenivý, hoci známky života, ale neslúžil. Niekde v mesiaci nasledujúcom po očkovaní rostochku začala objavovať, a potom rástli veľa vetiev, zatiaľ čo horná časť bola úplne suchá. Potom strom začal kvitnúť hojne. Boli sme radi, že naše Calamondin nažive. Ale potom, keď začal ovocie a začal zvyšovať objem, sme si uvedomili, že to nie je Mandarin, ale skôr citróny. Rozbiť celý internet, zistil som, že iformatsii Calamondin odrody naštepený na Meyer citróny. Podľa opisu kvety a listy, sme presvedčení, že to je ono.
citrón
A presne deväť mesiacov neskôr, plody sú zrelé a snažili sme čaj s nimi. Bolo to tak nezvyčajné a voňavé plody vkusnoty! Lemon príchuťou mandarínky. Z vlastností svojho rastu, sme zistili, že v zime je citrón klesne všetky listy a sedí s jedným listom. Ale na jar, nové výhony znovu a citrón sa stane to isté. Táto rastlina je veľmi zaujímavý príbeh znovuzrodenie.
lim
Niekoľko dní pred zase hodil citróna púčiky. Poďme čakať na citróna.
citrón
Na záver by som stručne zhrnúť tipy na starostlivosť. Takmer všetky rastliny tu popísané majú radi postreku a zvýšenej vlhkosti. Preto každý deň chodím všetky rastliny s postrekom. Okrem toho sme sa často obracajú na zvlhčovače vzduchu, čo je užitočné nielen rastliny, ale ľudia, keď vo vzduchu v interiéri v zime je veľmi suchý, prach a letia všetky elektrifikovaná.
zvlhnúť
Čas od času urobím hnojivo pôdy pomocou zavlažovania. Každý typ zariadenia má hnojivo.
kontakt |
Ďalším veľmi dobrým hnojivom - vodu z akvária, dosadíme každý týždeň. Nie je to naliať rovnako ako to, aby sme napojili im priestor, a v lete tiež záhradné rastliny. Dalo by sa dokonca povedať o rastliny v akváriu, ale za rok svojej existencie boli všetky rastliny zjedli nenásytným ryby a slimáky.
aqua

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com