Aj sám záhradné sadený



Video: Veľmi záhrada, I sadený (Ruská ľudová pieseň)

záhradné
Potom, čo na internete, som narazil na fotografiu mini-záhrady v kvetináči. Potom som začal hľadať ďalšie informácie o tomto zázraku dizajne. Po zhliadnutí krásne obrázky, nápad začal horieť vo mne mať túto krásu doma, zvlášť keď prázdnin prišla do konca, a na záhrade sa na rastlinnú a starať sa o niečo prešiel sezóny. A ak ste sa narodili v sebe určitú predstavu, že je nemožné ho zastaviť, len si uvedomiť, a usadiť sa. Pár dní urobil výlet do kvetinárstva a kúpil vhodný pre záhradné rastliny. 
kvety
Rastliny pre mini záhrade nájsť to bolo viac či menej jednoduché, ale s dekorom mal dlho vŕtať. Predvoľbami ako v zahraničí, nebudeme predávať. Musel som niečo vymyslieť.
dom
Hľadal som vhodné dome dlhšiu dobu na rôznych obchodov, a konečne tu je biely dom so svetlom. Rozhodol som sa maľovať sami, aby to vyzeralo vierohodne. Tu je docela vidiecky dom ja.
dom

Altánok, oplotenie, most a ďalšie veci rozhodol, aby sa drevené shpazhek.
kk
Najťažšie bolo altánok.
, tc
Vedro bolo rozhodnuté, aby sa malé čiapočky. Vložiť na neho a maľovať drobné obrázky namaľované.
zakresliť
A potom prišla najviac vzrušujúce moment - krásny všetko sadnúť, aby si skutočnú malú záhradu. Pre dva široké low hrniec, pôdy a kanalizácie boli zakúpené.
dd
Trať z drevených triesok pre fajčenie, ale okolo sypané na farebné kamienky. Rieka je vyrobená z modrého skla okruhliakmi. 
BBB
V dôsledku toho má dve takéto prostriedky a dostal veľa zábavy práce vykonanej a dokončil prácu.
atď.
Sukulenty rozhodli zasadiť samostatne, takže vyzerali lepšie.
ck
V niekoľkých málo mesiacov od mini-záhrady v mojom dome, som si uvedomil, že došlo k nejakej oshibki.Derevyannye prvky boli zlepené s bielym lepidlom a voda sa začala formovať, keď bola pokrytá niekoľkými vrstvami laku. Bolo nutné vybudovať nový plot a kolieska. PVA lepidlo okamih vymeniť.
PAA
Drevná štiepka tiež začala hniť z vody, nahradil som im žlté drviny. A teraz, nič sa nikdy hnije. A v poslednej dobe vyšplhal dva akýkoľvek ďalší huby. Zrejme rašeliny hit.
transplantovaný som pár pretekov. Veľmi dobre zachytil trpaslík fikus. Začal som sa rast.
storočia
Nertera neprežila, to musel byť nahradený, taky.
PPPP
Ďalší kúsok tu pristál soleyrolii počas jej transplantáciu. Ona je tiež veľmi príjemná.
uke
Veľmi sa mi páči tento kút záhrady - ako v prípade, že majiteľ domu nechal hrable a lopatu a šiel čas. Po celú dobu sa zdá, ako by to asi príde.
uuu
Keď sa chodí do druhého hrnca, vždy sa pozerám v altánku.
BBB
Kto je to zaujímavé skrývať?
LDB
Táto rastlina bližšie.
BBB
Všetko s pestré listy.
nn
Chlorophytum, keď sa stane veľký, je potrebné transplantácii sám
aa
Tento pot tiež žije fikus.
storočia
Ale tento závod, som nenašiel meno, môže mi niekto povedať.
yy
Tu je kompozícia s sukulentov dnes.
storočia
Všetky tri škôlky Aj pokropia denne polievať každý druhý deň. Čas od času som sa priniesť hnojivo. 
aaa
Nemôžem čakať na otvorenie letnej sezóny, a zároveň starať o svoju malú záhradu. Veľmi pekný len tak sedieť a pozerať sa na to, nálada okamžite zlepšil!
ll

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com