Kvety v mojom dome

Veľmi rád pestovanie kvetín. Bol som to robiť večne. Neviem si predstaviť dom bez kvetov. A v práci bez kvetov nepríjemné. Táto ruža je so mnou žiť po dlhú dobu. Priniesol som ho domov malý, tenký stonku, dať do vody a po chvíli nechal korene po presadení do zeme ružice nechať nové listy objavil buton.I rozpustiť krásne bledoružové "soufflé". A to vonia !!! A nielen kvety a listya.Fotografiyu som ju upravil a teraz šetrič obrazovky na stolnom počítači.

rose spálne

ruže

Begonia, delikátna, ružová, kučeravý chudo.Ochen miluje starať pozornosť miernu zálievku za to, že sa môžu tešiť na bohaté kvitnutie od skorej jari do neskorej jesene.

begónie

Ficus benjamina. Tu je vyrástol veľký, a to všetko začalo s tromi tenkými rezne v malom stakanchikah.Rastot fikus veľmi rýchlo, to je celkom nenáročný, a môže byť umiestnený na priamom slnečnom svetle a v teni.I bude vždy vyzerať skvele.

Pípal

Acalypha alebo populárno volal kvetina "Fox chvost" .Rastenie veľmi vyberavý, osvetlenie by mala byť dostatočná, ale bez priame slnečné lúče, krajiny, keď na výsadbu by mala byť voľná, a samozrejme konštantný, každých 10 dní obliekania komplexné hnojivá pre kvety konštantný postrek inak na kvete môže byť dostal roztočce a zničiť celú rastlinu.

Video: čerstvé kvety v mojom dome

Acalypha

Cyklámen, ďalší z náladový kvetín, nepáči priame slnečné svetlo, pretože bolo treba pohrať s nimi doma, pretože všetky okná s výhľadom na slnečnej strane, v dôsledku toho, táto krása sa presunul parapetov v práci, kde sú oveľa pohodlnejšie.

cyklámen

cyklámen

A tu je ďalší krasavets.Gibiskus. Flower upúta pozornosť svojím jasom, ľúto, že to len, že kvitne iba jeden deň ... ale keď celý Bush posypané púčiky a kvitnú po sebe, nie je to desivé.



ibištek

Mám tiež miláčikmi pichľavé kaktusy. Najzaujímavejšie s veľkými ružovými kvetmi, a keď kvitne, je jednoducho nemožné, aby sa vaše oči z nádhery. Tam sunny side len mimochodom, len sa teší na slnko a teplo, čo je najdôležitejšie, nezabudnite na vodu ako sušenie.

kaktus

kaktus
kaktus
kaktus

kaktus

kaktus

A že kaktus, ktorý je populárno odvolával sa na ako "Teschin jazyk" rastie v práci, po celý rok to vyzerá všedný, ale akonáhle slnko marci dostane jasnejšie a teplejšie, sa prebudí a začne kvitnúť veľké šarlátovej kvety.

kaktus

kaktus

Video: Kvety v mojom dome

kaktus

kaktus

Video: kvetinovým vzorom, kvetinovým vzorom na svojej domovskej stránke, Rostov na Done

Jedná sa o kvety rastú v mojom doma aj v práci.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com