Moje obľúbené kvety - gardénia plaza kúzlo

Moc sa mi páči gardénie. Ona je veľmi krásna a elegantná zariadenie, ktoré môže rásť nie každý. Nemám pracoval dlhú dobu zasadiť tieto kvety doma, pretože požiadavky a rozmary gardénie niekedy bezradný.

Po prečítaní veľa informácií, a zabíjanie niekoľko rastlín, nakoniec som bol schopný rast jeho prvý gardénie. Zdá sa väčšinou v tajnosti je sledovať teplotu. Gardenia extrémne termofilné, uistite sa, že teplota neklesla pod 16-18 stupňov. Dať to na dobre osvetlenom okne (ale nie severnej strane) a trochu temnejšej vo dne pred jasným slnkom a chrániť pred prievanom.

Video: Buďme priateľmi! Tu radi!

Pôda a voda pre zavlažovanie by mal byť kyslý. To možno dosiahnuť za použitia roztoku kyseliny citrónovej slabý, voda je potrebné približne raz alebo dvakrát za mesiac. Často sprej rastliny počas pučiace, pretože v tej dobe sa vyžaduje vysokej vlhkosti vzduchu. Prestať postrek, keď vidíte, že púčiky začali kvitnúť, alebo uväznení v kvapôčkach vody kvetinových úplne kazia vzhľad rastliny.

Počas kvitnutia možno čistiť Gardenia listy vlhkou handričkou. Splnenie všetkých týchto podmienok mi pomohol rast krásny závod, ktorý kvitne krásne a pyshit zdravie.

Video: Lily dlažba Belleza Jade

Nedávno som videl v televízii, ako skúsený pestovateľ mi povedal o svojej zbierke gardéniou. Vyrastie viac ako 20 odrôd. Zvlášť sa mi spomenúť na názov odrody Gardenia Plaza kúzlo. Je to očarujúce preteky ma zaujal svojou krásou, ale bohužiaľ nie v obchodoch alebo na internete, som nemohol nájsť kde kúpiť kvety gardénie plaza kúzlo. Nechcem opustiť pokusy a dúfame, že čoskoro nájsť a pestovať gardénie. 

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com