My Green Spring (Saintpaulia, fikus, Chlorophytum, atď.

Dobrý deň!

Sotva dosiahol príspevok, konečne. V súvislosti s dokončením rodiny, sa mnohé zmenilo, vrátane poryadela mojej zbierky kvetín. Vlani Snusmumrik mi poslal balík, ale potom len dostal živé muškáty a Kalanchoe, ďalšie stonka muškáty okamžite zvädnuté a pestrolisty SGD, v ktorom som sa umiestnil toľko nádeje, vyblednuté v týždni. Počas zimy, aby moje zlosti, vyblednuté I a druhý stromček muškáty. Výsledkom je, že som sa nechal oranžovú Kalanchoe, ale ja som veľmi rád, že! Prišiel veľmi pyhnym Bush, hoci to je teraz na ňom, takže nebudete hovoriť.

Zrovna nedávno som sa konečne transplantované kvetmi, že potrebuje veľmi veľa, nie je to všetko. Keď som bol v nemocnici, časť môjho Tsvetikov zaplavila trochu in-law, a jeden naopak je úplne zaschnúť. Avšak, zbierka nie je tak silný poryadela, ako som očakával. Že sa rozhodol vyložiť, čo som teraz rastie.

Kalanchoe z Snusmumrik (vľavo) a ďalšie (vpravo) - rozhodol sa dať dohromady, neviem pravdu prečo:

Len Saintpaulia (Fialochka), jediný tak ďaleko od všetkého spokojný s kvitnúce v roku:

Ficus benjamina, musíte mať k zníženiu, ale stále nedosahujú rúk, hodil trochu lístia:

Chlorophytum kučeravé Bonny, vzlosly inštancie veľmi spálil ich listy otopitellnym vzduchové batérie, ktorá je, ako sme kurva minimálne v zime:

Hibiscus, takže nikdy nebol prepustený púčiky, keď sa dvakrát pokúsil kvitnúť, a je na čase repot, ale stále nikde:

Pelargonium (pelargónie), v predjarí zrnitosti na slnku a zložil listy:

Ficus Kinky:

Syngonium White Butterfly:

Syngonium Regina Červená:



Odrodová Saintpaulia (fialová home) iste zasadené do veľké hrnce, a nie jeden Deti v hrnci, ale menej ako hrnca sa nenachádzajú na prvú fotografiu a tiež Pelargonium odčervené, kvety sa chystá prvýkrát:

Crassula (peniaze strom)

Syngonium nozhkolistny:

Kordilina Joungii:

Spathiphyllum Domino:

oleander:

Reo, že zrazil svoju mačku z okenného parapetu s tou obrovskou hrnca, musel rezať, takže on a pol týždňa až ma z ničoho, ako dlhé steblá deti posilnený:

Ďakujem moc, Marina, za kvety! Je mi ľúto, že som nemohol pestovať.

Prajem vám všetkým príjemné kvet, pohodlie a lásku v dome!

PS: Chápem to nie je ten, mám problémy s prihlásením do miesta, prvýkrát bol schopný ísť v týchto dňoch. Dúfajme, že všetko, čo sa rozhodne.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com