Tu je to, môj malý šarlátový kvet!

Opäť, dobré popoludnie všetci, moje zlato! Mám zábava! Včera konečne rozkvitla môj tsiklamenchik! moja komunikácia s vami a začala vďaka nemu, že tento chalan, ktorý mi dal svoju dcéru. To je ten druh malyutochku.

cyklámen

Potom som bol na rozpakoch, na prvom mieste, je to prvýkrát v živote kúpil kvetu, a za druhé, cyklámen nikdy som vyrástol a ako s ňou zaobchádzať, neviem. A rozhodol som sa napísať a požiadať o radu. Koniec koncov, dar dcéra, takže útok by stratiť kvôli jeho nedostatku skúseností! A mnoho vďaky všetkým odpovedali, a najmä Julie! Povedala mi, že všetci múdrosť žuvanie priamo krupinochki! Ďakujem, drahá! Tu je to na mňa teraz:

cyklámen

Video: Lolita - Flowers

Po nákupe, som mu dal niekoľko týždňov prispôsobiť, to jednoducho ottsvol, cut off Aj vyblednuté malé kvety a sú vysušenie, opatrne odskrutkovať je. A prevziať kontrolu nad manipuláciou, pot sa najmenší of Sale, otočil sa o šírke 2 cm širšia a to isté, a hĺbke cca. Roots nedotkol, ale tam bolo normálne všetci mysleli, spánok, a uvidíme. Letáky, ktoré boli pre nákup, vyat začal, a bol som si istý, že spal, začal budovať novú hlavu vlasov! A potom sa zdalo maaaalyusenkie klinček, to sa ukázalo byť púčiky. Ako môže moja dcéra a ja čakala, keď kvitnú! A včera večer, keď konečne začal kvitnúť! Pozrite sa, ako mäkká a krásne!

cyklámen



Zdalo sa, že sa vznáša vo vzduchu a otvoril objať, vlet, prináša nám radosť a krásu!

cyklámen

VIDEO: Vypočujte si príbeh The Scarlet Flower Audio Bedtime Stories

Ako jemné a dojemné, nie je to? A teraz konečne rozkvitol. Ospravedlňujem sa za nie príliš dobrých fotografií, fotoaparát som šiel na huby s manželom a dcérou, vzal na netbook fotoaparáte.

cyklámen

Video: Si môj miláčik, roztomilých, moja mačka!

A niečo málo o tom, ako som sa o neho starať.

  • Zalievanie napojená s paletou, akonáhle je horná vrstva vyschne dobre, dať vo vode pri teplote miestnosti po dobu 20 minút, iba v prípade, hnojenie, napojená nad hlavou, presne tak, že voda prúdiaca v hľuze. Hnojiť tekutý Plante, raz za 2 týždne.
  • Obsah Mal by som mať na kuchynské okno, slnko od obeda až do večera, ale mám ju pod krídla starej ženy moeo-gloxínia, ktorý som vám ukázal, takže to nie je mu ublížiť v žiadnom prípade.

Nič viac ma tam komplikovanosti s ním. Ten chlapec bol tak naše, že som, ako viete, zasiať semienko, ale ich rast a vývoj povie neskôr. All celok, ďakujem vám za pozornosť!úsmev

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com