Vesnaperesadka v plnom prúde

Dobrý deň všetkým, všetci, všetci !!!!!

Dievčatá tak veľké písanie blogov, ležal fotografie out proste chutné !!! My všetci máme niečo v kvete na záhradách, tiež príbeh začal !!!! Well done !!!! Pekné vidieť, čítať a byť šťastný pre vás !!!!

Avšak stále sneh okolo (aj keď pomerne chaotický), holodnovasto, a najmä na ploché kvet nikto !!! tk takmer všetky rastyuhi dekorativnolistvennye !!!! Všeobecne možno povedať, že nie je nič chváliť. Avšak, na jar má na jar - a vzal som prevod !!!

Prvé rameno zachytil zamik. Mu 3 roky a po celú tú dobu vyrastal v jednom hrnci.

Vždy veril, že čím viac sa korene, tým viac zelene porastie. Ale zrejme to neplatí pre neho. Z hrnca sa naučil ju s veľkými ťažkosťami (len tam korene) a našiel miesto hľuzy takmer korene. Tak to bolo plno, že hľuzy rednú, dlhý.

Pôda je takmer nebolo!

A tu je môj KRASSAVCHIK v novej 5-litrového hrnca. Som rád, že som rád, že sa (pravdepodobne)

Video: Group Panama - Pati plnom prúde (video premiéra 2014)

---- 2 roky používam vermikulit. Vždy pridajte ju do zeme pre kyprenie pôdy a dodávajú ľahkú štruktúru. V 5 litrovej nádoby s asi 1,5 do - 2 poháre. Mnoho z mojich rastyuhi (vysadené v zmesi) je skvelý, a pozrite sa na atmosféru v takej pôde.

----- Ako drinazha som vždy použiť suť (vďaka môjmu manželovi). pretože veľké kvety - poskytuje dodatočnú stabilitu hrnca a ušetriť peniaze.

Ďalší v rade na transplantáciu - fikus. On 4,5 rokov a 3 roky sedí v hrnci s obsahom 5 litrov. Zdalo sa mi, že tam bol starostlivo pripravený a hrniec 8,5 litra.



Po vybratí zo starej hrnca som zistil, že krajina bola tak hustá, že koreň bola zaostalá. Stará sa namočí pôdu a premýva sa korene (alebo skôr som otskribala - Zem je ako cement).

Posypať kornevinom, práškové drevo popol zmenil pôdu (v ich recept) a vitajte v novom hrnci.

Vedľa podstúpil transplantáciu postrek

Zlá philodendron prestúpil z keramiky z plastov

Pandanus tiež transplantované z keramiky na plast. Odrezal pred rokom, centrálne koreň, zatiaľ čo transplantácia zistil, že namiesto jedného vyrástol 2, nie je uvedený jeden list. Korene sú veľmi dlhé, museli byť opäť skrátená.

Video: Krym. Odpoveď je v Moskve o energetickej blokády. Stavba elektrárne je v plnom prúde

A samozrejme sadenice I a transplantované kávu. (Pre gardénie stále ísť)

Video: Vlog: Presťahovali sme / Opravy prebiehajú / lot Pilot / History Maki

Na to, až ALL !!!!

Ďakujem vám za pozornosť !!!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com