Emperor kvetina

Video: Guľové chryzantémy. Kvety prinášať radosť!

Opäť platí, že túžba po cestách ma hodil do Tibetu! ! Musím povedať, že som žil v kláštore! ! Začnem od začiatku. Môj dobrý priateľ, žil niekoľko rokov v kláštore. Po príchode, mi zavolal a povedal mi o osídlení - byte! ! Na krásu týchto miest !! Okamžite som chcel ísť! O letu nepovie! Kláštor sa nachádza na úpätí hôr. Ľudia z vonkajšieho sveta neboli vstúpiť.

T. Aby môj priateľ prijal budhizmus a bol posvyaschon v Manah, na jeho žiadosť, bol som dovolené zostať tam. Kláštor bol obrovský! ! ! Krásne kvety, kríky, neobvyklé formy, nápadné !!!

Príjemná vôňa zaplnila celé telo! ! ! Bol som jedným z územia nemohol chodiť, pozrel sa po mne nováčika. Je škoda, že nemôžete fotiť, ale to by sa dal obrázky. Chôdza cez oblasť, musím sa pozrieť zblízka do závodu, zavetril som každá kvetina !! ! Bolo to veľmi zaujímavé vedieť, odkiaľ pochádza takú príjemnú vôňu, ktorá vypĺňa celé územie! A zrazu som zistil, nenápadný ker, že kvitli drobné biele kvety! Bol to on, vôňa, pripomínajúca vôňu konvalinky! Ale pozor na mňa. Bolo nemožné odtrhnúť! S kamarátkou odchádzajú do kláštora obdivovať hory! Videl som ker, vyrástol na svahoch hôr. Aj bol zahalený v bielych kvetov! Bolo to ako nevesta!

Zistil som, že je to zázrak - rastlina s názvom Murayya! Tibeťania nazývajú to kvet cisára!

Video: udalosť Charity "biely kvet"

Legenda hovorí, že plody tohto kríka, len cisár mohol použiť. Bobule sú veľmi užitočné a má liečivé vlastnosti.

Na posledný deň môjho pobytu, stále sa mi podarilo vytiahnuť vetvičku! To, čo my Rusi od všade Nars vytiahnuť! ! To otrostochek Schovala som v knihe, namiesto kariet !!! Colné prešiel bez problémov !! A teraz cisár Flower Žije v mojom byte !!! Takže som imperotritsa !!!! Už rozkvitli !!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com