Cinerárie pestuje zo semien je veľmi jednoduché

Cinerárie je veľmi krásna, zvlášť keď kvitnú. Vždy chcela, čo by to byť preteky v mojom dome. Až do určitej dobe, kedy som si myslel, že táto kvetina možno riediť doma vydelením ker alebo prívesok. Keď videla len predávať semená v obchode, som sa rozhodol definitívne pestovať všetky ich vlastných rúk.

A to bolo v poriadku, výsledok je mi proste ohromení, pretože klíčenie bolo jednoducho ohromujúci, prakticky vyšplhal všetky. Okamžite psychicky vedomí toho, že polovica bude musieť dať svojim priateľom a príbuzným.

pestovanie sadeníc

Najdôležitejšie v ranom štádiu je to dobré zavlažovanie, hnojenie a osvetlenie. To tvorí základ na to, že budete mať veľa farieb, kedy kvety začína kvitnúť.

Cinerárie je veľmi náročná na pôdu, to musí byť veľmi plodné dobre priedušná a čo je najdôležitejšie v hrnci by mala byť dobrá drenáž.

Video: Prehľad siatie, pestovanie Lobelia semená kvetín, aby sadenice v pilulky

Týždenný kontrola, ktorá by sa objavila na kvetinové alebo lístie škodcami nezmenil farbu zolonogo do žltej alebo hnedé, keď ich postupne zasyhaya. To môže byť prvou známkou toho, že robíte niečo zle, alebo hubových chorôb.

Repot sadenice z kontajnerov v čase, keď je vytvorená, ale v každom prípade, kedy nachtot kvitne, to rozhodne nemôže robiť.

Aký je kontraindikovaný u rastúcich cinerárie

- koncepty, chladný parapety
- Sušenie pôdy v kvetináči
- tienistom mieste s nedostatkom svetla
- priamom slnečnom svetle
- malý kvetináč

Video: Problémy s pôdou pri výseve semien cinerárie. Prehľad výhonky. Pozor - Zeme!

Ak je všetko v poriadku a potom pozorovať táto rastlina poteší svojou veľmi krásne a bohaté kvitnutie. Zakaždým, keď rozkvitne cinerárie, takže si nával náladu, chcem spievať a užívať si života. Tak ako to krása je nemožné zostať ľahostajný.

Pestovať túto kvetinu doma semena nie je dosť obtiažna vec, a neskôr sa správne starať o neho, aby nezomrel, a vaša práca nebola zbytočná.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com