Táto krehká neha

Dobrý deň, má drahá!

Video: Krehká neha

Sedím tu a pozerať sa na moje Fialochki.Takaya krehké nehy! V malých kvetináčoch, rastie nádherný tsvety.Ya veľmi rád, že mám rád s Fialochka stal vzaimnoy.Raspustilas nový Fialochka.Zhal, že fotografie nie je vidieť easten tsveta.Ona fialová s bielymi škvrnami.

Ešte v plnom kvete a ďalšie Fialochka.

Video: dobrá nálada

Video: Sticker - Briller, karty - kleykery, Hľadáme regionálnych distribútorov a obchodných zástupcov!

Tento deti.



Video: A7B-Zistite cover Lindemann-To je moje srdce

Fialochka ešte ten hlúpy podarimmuzhik v shapke.Ona ma s Rozhdestva.Ya o tom pisala.Ona ottsvela.Dalneyshego kvetu nepridvidetsya.Hotela peresadit.Takoe sa zdá, že niekoľko kríkov, pestovaných spoločne odin.Dostala z hrnca, ale bohužiaľ, mohlo by to byť nič sdelat.Vmesto roots-nejaká mochalka.Otmochit a zvláštne, nie otryvayutsya.Prishlos poluchilos.Razlomat-listy, pridajte krajinu a zasadil ju obratno.Kak robiť v takýchto prípadoch? Koho mám povedať?

Viac, chcem podeliť radostyu.Listochek begónie, ktorý mi dal starú babičku, tiež som o tom hovoril, a vrátil! Hurá! Čoskoro budú vysadené! Teraz pre svoje kvety a ďalšie Begoshka pribavitsya.Ona budem prvý.

Tu sú moje správy.

S uvazheniem.Vasha Irulchik.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com