Sukulentná záhrada Part One

Všetci Welcome! Kvetina je moja choroba postupuje, tentoraz mi nulových šťavnaté vírus. Už skôr som bol sukulenty: Euphorbia trigona, aloe vera (aloe) a kaktusy les Rhipsalidopsis. Ale v poslednej dobe mneya I pokryté hlavou: Chcem šťavnaté záhrade! Po prvé, prehrabávať na internete a hľadal rastlín, ktoré by radi videli v záhrade. Manžel ukázal, že dokonca schválený (čo je zvláštne, to zvyčajne valí oči a vtip rozbiť volanie zdravotníci). Pri hľadaní som narazil na stránky s množstvom fotiek sukulenty a objednávky rezne. Objednal som si 10 kusov, a keď sa dostal, sa zdá, že mám rastyushki ale nemá žiadne rezne a zásuvky už! Dokonca aj teraz sú zasadené! Bol som rád, a začal hľadať ploché misky. Nebolo to jednoduché: ty sa mi páčila bola bez paliet a paliet obrovský a škaredý. Cielene hľadal misku s paletou nasledovných dôvodov nie tak skúsený pestovateľ a kaktusy môžu byť neúmyselne naliať. V pátraní bola zakúpená dve šťavnatejšie preteky (jeden z nich našiel ruku - ma veľmi veľa, ale na webových stránkach nebolo Aeonium Schwarzkopf ..) a krotonchik. Na hlúpa otázka jej manžel, keď tanieriky Aj namiesto toho tiahol krotonchik, povedal veselo: Tak som si kúpil! Pamätám si, keď si hovoril, že ho mali radi? (Pri sledovaní fotografie sukulenty, chytil Foto kroton a môj manžel mal nerozvážnosť vyjadriť svoju radosť). Všeobecne platí, že som tiež kúpil misku. Avšak, z kategórie veľkých a strashnenkih. Rovnako ako malé kamene a ďalšie. Nechal ísť za veľkým kameňom, mám to bude rock! Výsadba bude v sobotu, kedy bude čas byť viac, ale včera neodolal a rozhodol pokonstruirovat, aby videli, ako to bude vyzerať. Nie je to len preto, že chcete, aby celý zväzok, a to bolo pekné! To je to, čo vyšlo z toho:

Video: QUEBEC RAP MIX // Part 1 // Saye, Sadik, Souldia ..

Je to skôr podľa druhého prevedenia, pretože Po prvom pokuse pochopiť, čo to znamená aspoň dve misky! chladný

Ďalej je výzdoba a budúci obyvatelia záhrady:

Video: Rise Of A Champion - epizóda 2

A škôlky. Existujú však dočasne žiť a dospelí budúci obyvatelia záhrady:



Video: Od Campus Olympus - Časť 1 - Stanovenie - 51 minút

rovnako ako tretí prevedenie záhrady:

No, konečne, fotografie čerstvo kúpil krotonchika:

Video: Mr. Olympia Pánske Postava Kvalifikovaný 2016 | neuveriteľné Estetická Postava (Part 2)

Je potrebné pokračovať vo ........

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com