Stromantushka môj dlho očakávaný

Video: My dlho očakávaný NEW 2016

moje dievčatá sú roztomilé, ahoj! Chcem sa s vami podeliť o radosť z jeho dlho očakávaný nákup, tu je môj krásastromanta!

V láske som v tomto závode na prvý pohľad to vidieť na našich webových stránkach, si nepamätám, kto som ju videl, ale pravdepodobne Svetlana Sushkova, a to aj napriek mojej nie príliš dobrý prístup do kvetinárstva, išiel som tam. Kvalita stromant ponúkol, že nie je v súlade s požadovanou cenou za ne. Ako som ich videl ... kašou, pacienti premočený a suší sa, ale ja som čakal. Bol som čakal. Až do dnešného dňa nevidel moje, je to moja stromantu!Stromanta Moja reakcia bola pochopiteľná:úsmev

Video: My dlho očakávaná dovolenka! 💦🌴🔥😻

A prečo mi noha utrpela v obchode, som teraz pochopili, a jednoducho sa rozhodol ísť. Floral oddelenie neexistovala skôr. No, ja neprejdú, nepozerám, pretože sa objavil! A je to tu! Neporazil, nie pacient, je veľmi vhodná pre cenové svezheprivezonnaya stromantushka! A peniaze na mňa s ním ... no !!! Vlastne som išiel do týchto regiónov s poslaním celého domu, požiadať, požadovať ihrisko vo dvore. Prečo brať peniaze, a to najmä s vedomím, že viac ako jeden obchod padne na ceste, a potom nechať koza v záhrade ... Čo mám robiť? Ťažko potrestanie predavačka ani vodu, nie pokrčiť a nie dýchať na to !!! Bežím domov presvedčiť náš otec, že ​​sa jedná o najviac presamaya poludňajším rastyushka podanú nášho domu, že som naozaj, ale naozaj potrebujú, a tak ďalej. Aj keď mojej láske k tejto kvetiny, to vedel. Aj získať súhlas a spustiť tu. A tu sme spolu. StromantaKonečne !!!



Stromanta

Teraz som pred starostí. Land kúpil univerzálny Terra Vita, počul od vás, dievčatá, dobrý tozyvy o tom. Pot sa nekupuje, ale teraz choď a trvať 2 cm vyššie a širšie drenazhik, a my všetci bude doma!

Girl, kvety v takom stave, skoro som nikdy nevidel na trhu. Nie je suchý tip! A cena 300 rubľov šťastie! Dnes so mnou po boku Lady Luck sa nelíšil. Teraz, čo je najdôležitejšie, že nie je vyhodený žiadny škaredý trik! Ale nenechajte zlé za jeden deň, že jo? Ďakujem vám radi so mnou! Milujem vás všetkých!

A ako sa vám obrázky z fotoaparátu ešte kúpil? Naše stránky sú veľmi zrýchlila svoj nákup!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com