Porovnajme!

Ahoj všetci !!! V marci a apríli som ukázal svoje deti, teraz sme vyrástli samozrejme. Pozerám sa a duša jasá. Porovnajme spoločne, a zároveň chcem vašu radu. Možno si myslíte, že budete potrebovať niečo pridať, zmeniť, zmeniť, atď.

Taký bol sanhetsiya, ktoré som dal ako defilyandru. Ale teraz sme vyrástli, a ja sám je vidieť, že sanhetsiya.

Ale títo boli teraz stal Tradescantia. Sinenkaja nechať toľko detí. Ale zdá sa, treba sa vrátiť k slnku. A mamka2 tak krásna, a deti palish.

Ale taká bola marantochka. All strádal stratený. Znovu sa objavil a miešaná !!!

Video: Trampolíny alebo akrobacia? Porovnajme!

Begonia rastie pomaly, persadila do iného hrnca, ktorý bol pôvodne ustúpila a teraz podporujú je potreba.

Mandarinchik všetko Nebol som potešený, stala sa pomaly stráca listy. A po transplantácii nažive, vzal rast. zosilnel. Myslím, že dôvod sa mu nepáčilo.



Ale ctenanthe nejako naraz páčilo prishol a pôdu a miesto. Od začiatku zábavné listu pre uvoľnenie listu.

Hibiscus je tiež vyrástol a hodil dve puk, ale obaja nejako spadol. Nechápem taký ibištek ja nie.

Aloe ma prekvapilo. Uvoľnené mnoho detí, ktoré museli byť v bežnom širokom šálke. Sú to deti okolo neho.

Dievčatá, a tiež som vystavoval fotografie z spatikom ktorý vyhral nad keď zamerzal.Vot bol tak (a potom listy pochereneli) a teraz to sa teraz stalo. Napriek tomu, že som jeho súčasťou!

Video: POROVNAŤ FLOW ..

No, to je, ako sme dopadli. Prvda tam sú niektoré nepríjemné momenty, dieťa zomrelo Rapis a Sansa Koshko ohrýzali. Musel som byť aktualizované. A ako rastieme, radujeme sa v letnom slnku! Bye všetci!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com