Sansevieriya alebo "Pike chvost"


Táto rastlina 3,5 roka. zasadil som to, keď môj manžel a ja sa pohyboval bývať v tomto byte. V dome, kde som žil predtým, zostáva "matka" môj "šťuka chvost", ktoré som vyrástol, pravdepodobne roky 8. Pri prevádzke, ktorý neprijal ďaleko, ako to bolo viac než dosť, a to môže byť uvedený len na podlaha, a my sme si nemohli dovoliť, takže akonáhle sme sa musel narodiť dieťa.
Prvýkrát asi rok, Sansevieriya takmer nerástla, pravdepodobne vytvorený koreňový systém a zárodok budúceho stonky rastlín. Práve rast sa deje pomerne rýchlo. produkoval Aj predchádzajúce transplantáciu na jar, a myslím, že čoskoro bude nutné znovu transplantovať rastlinu do väčšieho hrnca. Mimochodom, moje predchádzajúce Sansevieriya keď som nemal čas počas svojej transplantácii len rozbiť banku korene a výhonky - to je to, čo ona je silná.
Zvláštnu starostlivosť, táto rastlina nepotrebuje - stačí zavlažovanie a prach utierať. A samozrejme, nezabudnite na čas na transplantáciu, kedy pot zmenší. Aj hnojiť svoje rastliny na jar a začiatkom leta do zimy, keď svetlo nie je dosť, nemajú rastú príliš rýchlo.
Odporúčam každému, aby v mojom dome "šťuky chvost" - to je celkom nenáročný, ale vyzerá skvele v akomkoľvek prostredí.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com