Presádzanie gerbera

Ahoj všetci !!!

Holky, umožňujú transplantáciu sadenice-gerberku, prosím! Presnejšie povedané, mám to výhonok, teraz chcem, čo by ste si skontrolovať a ... ak to nie je ako ja, tak mi povedz, prosím, na päty môže byť odstránená a prepracovaný, nechcem obťažovať ešte raz a potom závod.

A tak, kamarát mi dal zo svojho otrostochki gerberki, transplantovaný to ich vlastné, odrezať moc, naozaj neviem, koľko to bolo príliš veľa, sú tak malé, že to, čo som priniesol domov

Snusmumrik naše Aj radil im, aby sa posadili, a tak som sa rozhodol urobiť, a ešte viac pri pohľade na to krasotulya, ale nemožno porovnávať tieto hrnčeky s mojím krevety. Vzal som pôde Základný kurz obchody, ktoré je súčasťou

Video: Gerber 3 týždne po transplantácii

Dodáva kôry, perlit a uhlie, všetko zmiešať

Girls Q: Aká je kyslosť v pôde je potrebné Gerbera? Musím strácať pôdu jej silné?

Potom som si vzal dva otrostochka bývalej pôde, sa ukázalo, že moje Marina (názov priateľka), pravdepodobne voda neľutoval, pretože Nemám napojená a korene sú veľmi mokré, Marina mi povedal, že gerbery miluje vodu. Pokiaľ ide o dievčatá, naozaj, a potom som vedel, ako na pitie, môže mať aj to bolo dobre napojená? Dvaja otrostochka boli normálne korienky

Ale jeden z nich spadol dokonca malý otrostochek, ale koreň je veľmi krátky závit. Mal usadiť? Nemôže trápiť nadarmo? A keby organizovať teplichke?

Video: Floral histórie. Ako sa starať o Gerbera

Aj zasadil tieto dva a pol gerberki, vyzerá to, že je úplne nový, a nenecháva nič tam, len to nie je moje, to bolo na mne,



tento zadohlik

Tu, všetci spoločne

Dievčatá, ja navlhčenú pôdu mierne od pulvirizatora, sedím a ja neviem, je napojená I, alebo kým budete potrebovať, a môže Popo z palety, čo poviete? A ak sa zadohlik teplichke, potom už nemôže byť napojená? Stručne povedané, tu je vysadená viac otázok ako kvety! Prosím o pomoc !!! Je to správne? A potom robiť?

Zároveň teraz boli transplantované: peperoshki včera spolu krotonchik a listy Kalanchoe potorkala do krajiny, jeden z nich sa už začala až korene tu:

Dievčatá stále otázkou, ale aj letáky o kalanchoe teplichke si uvedomiť, že šťavnaté, ale niečo, čo padajú?

Takže som hádanky nazagadyvala palacinku. Prosím, pomôžte, zatiaľ čo ešte čerstvé !!!

To be continued ...

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com