Veľkonočné dar, alebo ako sa dostať ku kvetu euharis

Je úžasné, ako náš obľúbený rastyushki podarí, aby nás potešil svojimi kvetmi na akékoľvek dovolenku! Takže som bol veľmi šťastný, keď moje euharis rozhodol kvitnú na Veľkú noc. To nie je rozmarná rozkvitol 7 rokov !!! a keď hodil v predvečer bodcom, len som ohromený! Asi mám asi 5 minút stáť na kvetinu a nemohol uveriť svojim očiam. Už som skoro zmierený so skutočnosťou, že len ťažko vidieť, ako tieto biely kvet magické kvety a skvelé arómu z nich! Nechcel som čakať na rozpustenie všetkých piatich púčiky, a chcú rýchlo zdieľať svoje radosti. Viem, že veľa ľudí nemôže kvitnúť euharis je dosiahnuté, ale teraz sa zdá, viem, ako ju kvet. Pred niekoľkými mesiacmi som čítal na internete jednu radu: musí byť veľmi malá, takmer prach rozdrviť škrupiny varených vajec, odstránenie plenochku (v mlynček na kávu naozaj dobre) a premiešajte s vozovkou, bude kvitnúť ako blázon! Pridal som dve škrupinové vajcia, zmiešané s krajiny v hrnci tak ďaleko, ako je to možné a potom voila! Gratulujeme všetkým Veselú Veľkú noc !!! Predpokladajme, že vás tiež o sviatkoch potešiť svoje obľúbené farby!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com