PhotoHunt na Hoya a ďalšie

Ahoj všetci!

Opäť platí, že som mal napil z miest, ale nie je to v počte, že jo? Najmä preto, že všetky tieto lekárske prehliadky a prípravy na nadchádzajúce skúšky je to drahé, ale nevyhnutné.

Takže, ja chcem začať s dobrými správami. Pamätať Hoya Bella, ktorý som opísal v predchádzajúcom príspevku? Samozrejme, že tmavá rašelinová minulosť nemohla mať vplyv na celkový stav: lístie a konáre začali rýchlo suchý a rovný starostlivá babička a matkin voda leechki moralizovania o tom, čo som kvetinový tyrana a nie voda, keď smäd tsvetuyke nemohla zastaviť. Aj zriedka napojená, ale s poriadnou porciou fundozola. Dlho som bol pripravený na najhoršie, ale ukázalo sa, že prežila!

Samozrejme, že Bush už nie je tak veľká a krásna ako on, ale v jednom cochains vetvy malé zelené pupyrki ruže stonky a púčiky sformilovalis

A niektorí rezne matka sa rozhodla dať do vody, ktoré sa uchytili a sedeli

Video: # 253.Hoyya..dostayu, transplantácie, rozpliesť, my

Ďalšie ukorenonysh-lampranthus. Začal som mať podozrenie, že niečo nie je v poriadku sa deje a začne stonku ako drevesnevet s ním. Forward (skôr prestávok) -a prázdne vnútri. Súdruh, bolo rozhodnuté o štvrtinu a nechať voľne plávať. Kto boli viditeľné známky rastu

pohybujúce sa

Úspešne prebehla prvá kvitnúce aptenii. O rok trvalo rastlinu, aby zabezpečili, že zaberajú celý pot, ktorý mu dáva, ale je to už dosť veľký

Po týždni s malým rozkvitla dve plné kvetín, včera sa zmenšuje. Tak zábavné sledovať, sa prvýkrát objaví červená, ale je zverejnenie stáva červenkasté ružová. A kde tak veľký, skôr sme aptenii kvitnúce fialové kvety a mikroskopický prúd apteniya matka je veľmi prekvapený

Ruže šťavel Depp ... No stúpla? ... len jeden deň, som si uvedomil, že pochovaný žiarovky príliš hlboko a po korekcii vád všetko preč, preč



Nemôžem prestať pozerať na tieto krásne kvetiny

Niečo málo o obľúbené. Hovorím o kaktusy. Začiatočníci nie sú tak veľa, a zvyšok rastú a získavajú púčiky. Existujú ľudia, ktorí v zime urobil žiadny pohyb nie. Niekedy docela ťažké sledovať všetko, aj keď považované za pomalé.

Snaží, aby sa Mammillaria plyumozu číslo dva. Prvý pokus nebol úspešný, úspešne prezimoval, ona tiež úspešne stratila korene, snažil sa vegetovať, ale vyzdvihnúť v szyali s dlhým pobytom v rašeliny rane nakoniec ju zjedol. Teraz sa pozrime, ako sa správa novú babu

Šťastnou náhodou som sa stretol kaktusyata lepenými značky s názvami. Názvy sú písané s pravopisné chyby, ale nie je tak strašné.

Video: Kalichina Hoya (Hoya calycina) - Transplant

A na prvý ľavá značka a všetky ostatné kaktusov vloženého sa roztrhlo, aby sa vaše oči Corn

Escobar pravdepodobne bude kvitnúť. Merit, samozrejme, nie je moje, ale stále pekná

A čo ste si toto? -navernyaka vás opýtať. Čo teda, ukážem bud Echinopsis, takže jej veľmi ťažké si to nevšimol

Video: Hoya. Ako sa množiť Hoya. Ako vykoreniť Hoya

A možno najväčším prekvapením o tom, ako dospelý Neoregelia rok po mojom poslednom narodeninám. A ja som bol (desivá myšlienka) v tomto roku 18 rokov ... Kde tak rýchlo, čas letí? Ale poponáhľajte sa rastliny nie sú osobitne charakteristické, že majú rovnaký život pred sebou ...

Video: Môj Hoya opäť kompaktný pre ňu), kvety znova!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com